איך תרוויחו כסף מהפייסבוק וטראפיק לאתר שלכם

פייסבוק טוב לקידום הקריירה שלכם. 

נכון, מאות ויותר אוהדים בדף האומן שלכם בפייסבוק עושים נעים בבלוטת האגו. זה גם חשוב. אבל תכל'ס אתם שם – בדף האומן בפייסבוק – כדי לקדם את הקריירה המוסיקלית שלכם.

מחקר חדש שיצא באוקטובר 2014 נותן לכם סיבה נוספת, מגובה במספרים, מדוע אתם חייבים דף אומן בפייסבוק כדי לקדם את הקריירה שלכם.

השורה התחתונה של המחקר היא:

פייסבוק דוחפת הרבה יותר טראפיק לאתר שלכם מכל רשת חברתית אחרת

זה אולי לא נשמע נורא משמעותי עבורכם, אבל זה כן. כי למעשה המחקר אומר ש:

אם תעבדו נכון בפייסבוק, תראו הגדלה בהכנסות שלכם מהמוסיקה

הנה הסבר פשוט (אני מקווה) למה המחקר חשוב לכם כדי שתהפכו לייקים בפייסבוק להכנסות מהמוסיקה שלכם וכמובן – איך עושים את זה:

מה זה "לדחוף טראפיק"?

אחת המטרות החשובות לפעילות שלכם בפייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת, היא לגרום לכמה שיותר אנשים שגולשים ברשת החברתית שלכם להכנס לאתר שלכם. הפעולה הזו מכונה "לדחוף טראפיק"

למה זה חשוב?

כי זו דרך להפוך חלק מה"אוהדים לייט" שלכם ברשת החברתית ל"אוהדים קשים" במציאות – כאלה שקונים מוסיקה מכם, משתתפים בהדסטארט שלכם והולכים להופעות שלכם.

אנשים שנותנים לייק לדף שלכם הם לא באמת אוהדים "קשים". בלייק לדף הם בעצם אומרים "המוסיקה שלכם סבבה". וזהו. הם אומרים את זה לעוד עשרות ומאות להקות ומוסיקאים אחרים להם הם גם עושים לייק. אלה לא "האוהדים הקשים" אנשים שיקנו את האלבום שלכם, ישתתפו בהדסטארט שלכם או אפילו יגיעו להופעות. אלה "אוהדים לייט".

אם תצליחו להפוך כמה שיותר "אוהדים לייט" ל"אוהדים קשים" תרויחו יותר מהמוסיקה שלכם.

איך עושים את זה?

דרך מצוינת להפוך אוהדים לייט לאוהדים קשים היא לגרום לכמה שיותר מהם להכנס לאתר שלכם, שם בתקווה הם יתחילו לדפדף בין הקליפים, יקדישו יותר זמן למוסיקה שלכם, אולי אפילו יירשמו לרשימת הדיוור שלכם.  

כדי שזה יקרה, אתם צריכים לפרסם לינקים מהאתר שלכם ברשתות החברתיות: פוסטים מהבלוג שלכם,  קליפים חדשים שהעליתם לאתר שלכם וכו'. האוהדים הלייט שלכם, יראו את הלינק ברשת החברתית, יקליקו עליו ו..הופ.. הם באתר שלכם. דחפתם טראפיק.

שימו לב: כשאני אומר שהלינקים יהיו מהאתר שלכם, זה אומר שמי שיקליק עליהם לא יגיע ליוטיוב או לפייסבוק וכו' – הוא יגיע לאתר שלכם.

אם האתר שלכם הוא טוב ויש בו חומרים מעניינים – חלק מהם יהפכו לאוהדים קשים שלכם.

המחקר החדש

המחקר החדש של Shareaholic Social Media Traffic Report, בדק את שיעור דחיפת הטראפיק ברשתות החברתיות לאתרים. המחקר קבע חד משמעית:

פייסבוק מובילה על פני כל מתחריו ובהפרש אדיר.

שיעור ההפניות מפייסבוק גדול פי 4 (!) משיעור ההפניות ברשת החברתית הבאה ברשימה – פינטרסט.

אבל זה עוד כלום לעומת המתחרים האחרים. פייסבוק מפנה טראפיק לאתרים פי 25 (!) מטוויטר, פי למעלה מ-300 (!!) מגוגל פלוס ופי למעלה מ-500 מיוטיוב (!!!).

מה המסקנות מבחינתכם?

  1. רשתות חברתיות חשובות כדי לדחוף טראפיק מהן לאתר שלכם וככה להפוך לייקים לאוהדים לייט לכאלה שילכו להופעות שלכם, יקנו את המוסיקה שלכם וישתתפו בהדסטארט הבא שלכם.
  2. אם הזמן שלכם מוגבל ואתם צריכים לבחור רק רשת חברתית אחת בה אתם תשקיעו מזמנכם העמוס – זו חייבת להיות פייסבוק.

Comments

  1. אפרת קולברג says

    עוד פוסט מצוין, תודה!

Speak Your Mind

*

two × four =

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.