3 סיבות מדוע אוהדים לא מגיבים לפוסטים שלכם ואיך תשנו את זה

טרחתם, השקעתם והקמתם דף אומן מושקע. הוספתם לטרוח ואף צברתם כמות נאה של עוקבים לדף העסקי שלכם. אבל למרות כל זאת, כשאתם מפרסמים פוסט על הופעה, הוצאת סינגל או השתתפות באיזה פסטיבל, התגובה של האוהדים שלכם היא דלה. דלה מאוד. אתם שוברים את הראש איך לקבל יותר לייקים בפייסבוק. יותר תגובות. יותר שיתופים

"הפייסבוק הזה הוא בזבוז זמן" אתם חושבים. "סתם השקעתי המון זמן כדי להקים את הדף הזה ולהביא אוהדים. לא שווה לטרוח." או "אולי שווה לחזור לפרסם רק בפרופיל האישי".

אז רגע לפני שתזנחו את דף האומן בפייסבוק שלכם ותהפכו אותו לבית קברות וירטואלי להרכב שלכם, שווה שתקראו את הפוסט הזה, שעודכן באוקטובר 2018 והותאם למציאות הפייסבוקית של זמן זה: 

 דף אומן בפייסבוק בית קברות וירטואלי

3 סיבות מדוע אוהדים לא מגיבים לפוסטים שלכם

וגם 5 עצות איך לשנות את זה

 

  1. אורך חיים ממוצע של פוסט בפייסבוק

מחקרים מראים כי אורך חיים ממוצע של פוסט בפייסבוק הוא 3 שעות בלבד. מה שאומר שאחרי 3 שעות הפוסטים שלכם כלל לא מופיעים בניוזפיד של האוהדים שלכם.

  1. הפוסטים שלכם מתפרסמים רק בחלק קטן מהניוזפידים של האוהדים שלכם

מחקרים מראים שפייסבוק מאפשר לאחרונה רק לאחוזים בודדים בלבד מהאוהדים לראות פוסטים שפורסמו בדפים עסקיים/דפי האומן. להמחשה, גם אם עבדתם נכון, השקעתם וצברתם לעצמכם 5000 אוהדים בדף האומן, פוסט שלכם יופיע בניוזפיד של לא יותר מ-500 מאוהדיכם. יתר ה-4,500 לא ייראו את הפוסט כלל. 

המצב נהיה חמור עוד יותר בעקבות השינוי האלגוריתם שפייסבוק עשו בתחילה שנת 2018.

 

  1. שיעור מעורבות של אוהדים

מחקרים שנעשו על דפים של חברות וגופים עסקיים הראו שבממוצע רק 0.96% (כן זה פחות מ-1%) מאוהדי דפים עסקיים מגיבים לפוסטים שהדפים העסקיים מפרסמים בלייקים, הערות או שיתופים. (שיעור התגובה אגב, קטן עוד יותר כשמדובר בדפים עם כמות גדולה של אוהדים. למשל שיעור תגובה של 0.29% בלבד לדפים שלהם 10,000-20,000 אוהדים). להמחשה, פוסט ממוצע בדף אומן שלו 1000 אוהדים יקבל סך כולל של 10 לייקים, תגובות ושיתופים בלבד.

אז מה עושים?

הנה 5 עצות לשיפור המצב

  1. תזמנו פוסטים במדויק

בדקו ב-Insights של דף האומן מה הימים ואף מה השעות בהם רוב אוהדי הדף שלך חוברים לפייסבוק – ופרסמו אז (New Page Insights–>Posts –> When your Fans are Online)

מוזמנים לקרוא כאן את שיטת 5 השלבים שלי למציאת הזמן הכי נכון לפרסום פוסט בפייסבוק  

 

  1. פרסמו פוסטים חשובים שלכם שוב. ושוב.

פוסטים חשובים, כמו איוונט מתקרב וכו' – פרסמו אותם שוב ושוב כל 3 שעות.

 

  1. Notifications

בקשו מהאוהדים שלכם שיסמנו את הדף שלכם ב-See First באופ' ה-Follow בדף שלכם. כך שהם יראו כל פוסט שלכם בראש הפיד שלהם.

 

  1. קדמו פוסטים בתשלום

אם יש אירועים חשובים, שיקלו לקדם פוסטים שלכם בתשלום לפייסבוק, כך שיגיעו (לפחות) לכל האוהדים שלכם. 

 

  1. נהלו בדף האומן דיאלוג מתמשך עם האוהדים

אל תשתמשו בדף העסקי שלכם כדף הודעות לקוניות וחד צדדיות על מופעים שלכם וכד'. נהלו עם האוהדים שלכם דיאלוג. שאלו אותם לדעתם על נושאים שונים, הגיבו לתגובותיהם, וכו'. בדרך זו שיעור המעורבות של האוהדים שלכם בדף האומן שלכם יגדל, ואיתו תתחילו לקבל יותר לייקים בפייסבוק, יותר שיתופים ויותר תגובות

 

בהצלחה! 

איך לקבל יותר לייקים בפייסבוק

Trackbacks

  1. […] 3 סיבות מדוע אוהדים לא מגיבים לפוסטים שלכם […]

Speak Your Mind

*

5 × 5 =

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.