4 דרכים לארגן הופעות בחול ובמקומות שאתם לא מכירים

אז איך לארגן הופעות בחול ובמקמות שאתם לא מכירים?


מזל טוב! קיבלתם הזמנה להופיע בפסטיבל בטולסה אוקלהומה. זה הזמן לנצל את ההזמנה הזו ולארגן עוד כמה הופעות באיזור. אבל – בעיה! אתם לא מכירים אף אחד בטולסה ובכלל באוקלהומה, אין לכם מושג אילו מועדונים נמצאים שם ולמי לפנות שם. מה עושים?

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אתכם: כל המאמרים שנושא סיבוב הופעות בחו"ל

 דרכים לארגן הופעות במקומות שאתם לא מכירים

 

 

הנה 4 דרכים לארגן הופעות בחול ובמקומות שאתם לא מכירים

 

  1. הקונסוליות הישראליות שאחראיות על האזור ועל אזורים סמוכים

כשאתם מקבלים הזמנה להופעה בחו"ל, או מתלבטים איך לארגן הופעות בחול, תמיד תעדכנו את הנציגות הישראלית באזור ובאזורים הסמוכים. בכל נציגות ישראלית – שגרירות או קונסוליה, יש מי שאחראי על התרבות. ספרו להם שאתם מגיעים ומתי.

אנשי התרבות בנציגויות הישראליות אינם מפיקים ומארגני הופעות, ולכן אין טעם לבקש מהם לארגן לכם הופעה, אבל שווה לכם להתייעץ איתם. ייתכן שהם יוכלו להפנות אתכם לפסטיבלים ולמועדונים רלוונטיים באזור שלהם. לפעמים יש לה אפילו קשרים עם אותם המקומות, והם יוכלו לקשר ביניכם.

אל תשכחו לעדכן אותם על ההופעות שקבעתם. הם יכניסו אותן ללוח הזמנים של הקונסוליה ויוכלו אף לשלוח מייל בעניינכם לרשימת הדיוור המקומית שלהם. עוד קהל ועוד אוהד במקומות זרים אף  פעם לא הזיק.

דרכים לארגן הופעות בחו"ל ומקומות שאתם לא מכירים

כבר עשיתם לייק לדף הפייסבוק של הבלוג ונרשמתם לניוזלטר החודשי? קליק אחד בעמודה השמאלית (או בתחתית לאלה שקוראים מהסמארטפון) ותוכלו לשמור איתי על קשר ולקבל עוד טיפים ומידע חשוב אחר 

  1. אנשי הפסטיבל

הזמינו אתכם לפסטיבל, משמע – יש לכם אנשים באזור הלא מוכר לכם שמכירים ואוהבים את המוסיקה שלכם. אותם אנשים, כדוגמת המנהל האומנותי של הפסטיבל, ברוב המקרים מעורים היטב בסצינת המוסיקה באזור שלהם. התייעצו איתם לאילו מועדונים נוספים כדאי לכם לפנות ושאלו אם יוכלו לקשר ביניכם ובקשו עוד טיפים איך לארגן סיבוב הופעות בחו"ל. כידוע, פנייה של דמות מוכרת בסצינת המוסיקה בעניינכם תמיד עדיפה על פנייה "ערומה" שלכם לאותו מועדון.

 
  1. רשימת הדיוור שלכם

יש לכם רשימת דיוור (מה, אין לכם? אתם חייבים אחת. זה אמצעי השיווק המשמעותי ביותר לכל מוסיקאי עצמאי!) – זה הזמן להשתמש בעוצמה הקולקטיבית הזו.

בניוזלטר החודשי שלכם ספרו שאתם מוזמנים לפסטיבל בטולסה אוקלהומה ושאלו את הנמענים האם הם מכירים אנשים באוקלהומה או בסביבה ובכלל אם יש להם עצות פרקטיות איך לארגן סיבוב הופעות בחו"ל. לא משנה אם אין לכם אפילו אדם אחד ברשימת הדיוור שגר באוקלהומה, אני חושב שתופתעו לגלות כי תמיד יימצאו ברשימה שלכם אנשים שמכירים אנשים רלוונטיים, או היו באזור ויכולים להמליץ על מועדונים, או מכירים אנשים שיכולים לקשר ביניכם.

דרכים לארגן הופעות במקומות שאתם לא מכירים

  1. להקות מקומיות עם אותו וייב

שבו על האינטרנט ומצאו להקות מקומיות עם וייב דומה לוייב שלכם. להקות שהיה לכם כיף להופיע יחד איתם או לחמם אותם בהופעה. כעת צרו איתם קשר וספרו להם שאתם מגיעים.

קודם כל, תמיד כיף להכיר מוסיקאים מקומיים בעיר זרה, לא?

אבל חוצמזה, זה הזמן לבדוק איתם איך תוכלו לשתף פעולה כשאתם באזור ואיך הם יוכלו לעזור לכם.

הלהקה המקומית הזו תוכל להפנות אתכם למועדונים המתאימים לכם ואפילו לקשר ביניכם. הם הרי מקומיים ומכירים את רובם.

ללהקה המקומית יש קהל אוהדים מקומי, כזה שלכם חסר כמו אויר לנשימה שם. זה הזמן להגיע בדיוק לאנשים האלה – שסביר שיאהבו את מה שאתם עושים אם הם אוהדים של הלהקה המקומית:

תוכלו לחשוב על ערב משותף עם שתי הופעות – שלכם ושלהם, או הופעת חימום שלכם אותם, והם יוכלו "למכור" את זה למועדונים המקומיים.

תוכלו לבקש מהם שימליצו על ההופעה שלכם לרשימת הדיוור שלהם.

ממפגשים כאלה יוצאים לפעמים חיבורים וקשרים שנמשכים שנים. אני מכיר הרכבים שאחרי ש"התארחו" בחו"ל אצל להקות מקומיות, הם אירחו אותם כאן בארץ והקשרים ממשיכים. 

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אתכם: כל המאמרים שנושא סיבוב הופעות בחו"ל

דרכים לארגן הופעות במקומות שאתם לא מכירים

בהצלחה!

Comments

  1. רק אמן קטן אבל 12 הופעות בגרמניה באוגוסט לא מול 3000 איש אלא מול 30- הקונסוליה לא תמליץ כי היוטיובים בם אני מספר בגרמנית על כמה קל לסרב להשתתף בכיבוש זכו לאלפי צפיות של אנשי משרד החוץ הדוברים גרמנית  אבל חברים נגנים יש

Trackbacks

  1. eco web hosting הגיב:

    eco web hosting

    4 דרכים לארגן הופעות בחול ובמקומות שאתם לא מכירים | ברק ויס

Speak Your Mind

*

12 + nineteen =

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.